>
 
  •    
    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
    • اهم مصوبات و تصمیمات چهارمین نشست اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی اعتبار

     اطلاعیه شماره (2) شرکت تعاونی اعتبار کارکنان ایمیدرو

     اهم مصوبات و تصمیمات چهارمین نشست اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی اعتبارکارکنان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برای اطلاع و آگاهی اعضای محترم بشرح ذیل اعلام می گردد:

     1- مراحل ثبت قانونی شرکت تعاونی در وزارت تعاون، اخذ استعلام از بانک مرکزی و به تبع آن ثبت شرکت تعاونی در سازمان ثبت و املاک کشور (اداره کل ثبت شرکت ها) در شرف انجام و مراحل پایانی است و انشاءالله تا پایان تیرماه 94 این فرآیند که به دلایل اجتناب ناپذیر با تاخیر مواجه شد به انجام خواهد رسید.
     2- محل استقرار موقت دفتر شرکت تعاونی، در ساختمان آلومینای جاجرم واقع در خیابان مفتح - خیابان سمیه تعیین شد که در حال تجهیز و آماده سازی است.
     3- مراحل طراحی وب سایت شرکت تعاونی به اتمام رسیده و بزودی پیاده سازی و اجرای آن عملیاتی خواهد شد.
     4- در پی انتشار اخباری مبنی بر متمزکز شدن وام های مصوب سازمان در شرکت تعاونی، به اطلاع می رساند چنین تصمیمی تاکنون اتخاذ نشده و فقط وجوه حاصل از پس انداز 11 درصد کارکنان به صندوق شرکت تعاونی منتقل خواهد شد.
     5- با وجود عدم ثبت شرکت تعاونی، هیات مدیره مذاکرت اولیه با بانک های دولتی و خصوصی را آغاز نموده و بدیهی است پس از ثبت شرکت تعاونی در اداره ثبت شرکت ها، بانک عامل برای اخذ تسهیلات و انعقاد قرارداد همکاری، انتخاب و تعیین خواهد شد.


     از اعضای محترم تقاضا دارد در صورت مشاهده نقص یا تخلف در اداره امور تعاونی، گزارش و شکایات خود را به بازرس شرکت تعاونی اعلام نمایند.
     همچون گذشته همراهی، صبوری ، تداوم اعتماد و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان، هیات مدیره را در ارائه خدمات مطلوب تر
     یاری خواهد کرد.

     باسپاس
     هیات مدیره شرکت تعاونی اعتبار کارکنان
     سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران – ایمیدرو

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: